Kontakt

Námi nabízené kávy dovážíme jako zelené nepražené ze zemí původu a pražíme je denně aby byli vždy čerstvě pražené. Na výběr u nás máte z více než 50 druhů káv z celého světa od klasických z Brazílie nebo Střední Ameriky až po kávové klenoty jako je Jamajka Blue Moutain nebo Cibetková káva Kopi Luwak. Stupeň pražení Full city - středně, potlačuje případnou aciditu kávy typu Arabika, ale ponechává jím jedinečnou chuť. Kávu si můžete domů zakoupit na Rašínovej 10, Brno nebo na: www.kopiluwak.eu.

Připravíme Vám čerstvou kávu nebo čaj u nás na prodejně sebou kde máme každý den filtrovanou kávu jenom za 15kč. Když si doneste vlastní obal na kávu nebo čaj nebo vlastní kelímek dostanete ještě slevu za to že Vám i nám záleží na naši Zemi a nechceme ji zbytečně zatěžovat.

U nás můžete kávu a čaj nejen ochutnat ale i vyzkoušet si jejích přípravu pomocí různých způsobů. Čeká Vás jedineční zážitek plný vůně a chutí. Náš ochotný personál Vám pomůže s výběrem nebo poradí najít vhodní dárek nebo náhradní díl či filtre k té správní přípravě. Těšíme se na Vás, tým Kopi Luwak.

 


 


 PRODEJNA KOPI LUWAK -OSOBNÍ ODBĚR

Otevírací doba (Open) : 
Po - Pá 9:00 - 18:00
Sobota 10:00 - 16:00

 

tel.   +420 511 144 089 (info o objednávkách)
mob. +420 602 282 999 (objednávky, reklamace, informace)
mob. +420 603 411 067 (jednatel)

eshop@kopiluwak.eu (info o objednávkách, order info)

Aktuální informace, změna otevíracích hodin, novinky na našem facebooku:

Kopi Luwak - zážitková prodejna kávy Brno.

Instagram: prazirna_kopiluwak_brno

 

(fakturační adresa)

Aficco s r.o.
Rašínova 10
602 00 Brno

IČ 04645812
DIČ CZ04645812 *Rašínova ulice je výsledkem nové urbanistické koncepce ze závěru 19. století. Vznikla roku 1901 z popudu Camilla de Sitte. Zástavba kdysi uzavřeného náměstí Svobody byla na severní straně rozdělena původně uličkou Mrtvých (Todten Gasse, Hřbitovní, Kostelní, Kirchengasse), která podle svého názvu vedla na svatojakubský hřbitov. Uličkou také procházela hranice mezi středověkými městskými čtvrtěmi Běhounskou a Veselou. Při budování nové široké ulice, dnešní Rašínovy, byla zcela odstraněna zástavba při někdejší uličce Hřbitovní, svatojakubská fara a v prostoru při Moravském náměstí také úsek městské hradby. Pod dnešní vozovkou se také nalézá část farního hřbitova při kostele sv. Jakuba.