Čaj Čína GUNPOWDER BIO – Zelený čaj

New product

Tento organický čaj se vyznačuje lehce pikantní a osvěžující chutí. Má srolovaný list a je vyrobený v oblasti Wuyan v provincii Ťiang-si.

Organic - vypěstováno dle zásad organického zemědělství.

Příprava čaje:

1 malá lžička čaje na jeden šálek. Nasypeme do sítka či šálku a zalijeme vodou 70-80°C. Necháme louhovat 3 min. Poté slijeme nebo vytáhneme sítko.

S2008

2100 Items

Available on the stock

Zelený čaj
BIO
Sypaný
Jednodruhový
zelený čaj
játra, krevní oběh, nervový systém, zuby, zažívání, kosti, snížení krevního tlaku, imunitní systém, metabolismus, kůže, pohlavní systém

49 Kčtax incl.

No reward points for this product.


Gunpowder v překladu Střelný prach ( pravděpodobně díky podobnosti drobných čajových kuliček se střelným prachem, čaj má také chuťově více kouřové aroma než ostatní zelené čaje) je typ zeleného čaje s listy rolovanými do malých perlových kuliček. Rolování do kuliček hraje u tohoto zeleného čaje důležitou roli. Jde o to, že čaj s takto rolovanými listy brání lámání a umožňuje dlouhodobé skladování. Další výhodou srolovaného listu je, že se po zalití pomalu rozevírá a pozvolna uvolňuje chuť a živiny. Zajímavý tvar zeleného čaje Gunpowder, také udržuje déle čerstvou chuť v listech.

Čaj patří mezi Povzbudivé čaje.

Žádné kalorie, hodně teinu, lehká kouřová chuť a vynikající účinky na zdraví. Hlavním benefitem China Gunpowder je vysoký obsah flavonoidů (látky s antioxidačními účinky), které ovlivňují životnost a obnovu buněk. Antioxidanty jsou důležité pro tělo, protože působí jako lapače onemocnění, které způsobující volné radikály. Je také prokázáno, že tyto čaje kladně ovlivňují hladinu cholesterolu v krvi, snižují riziko kardiovaskulárních nemocí či mozkové mrtvice. Gunpowder je zejména vhodný pro lidi žijící zdravím životním stylem.

Druh čajeZelený čaj
PěstováníBIO
BaleníSypaný
SloženíJednodruhový
Bylinkyzelený čaj
Zdravíjátra, krevní oběh, nervový systém, zuby, zažívání, kosti, snížení krevního tlaku, imunitní systém, metabolismus, kůže, pohlavní systém

Related Products