Čaj Zelený Rooibos BIO – Rooibos čaj

New product

Tato nekvašená odrůda je alternativou ke klasickým Rooibos čajům. Je mírně ovocná a výrazně mírnější, než "červený" rooibos.

Příprava čaje:

1 malá lžička čaje na jeden šálek. Nasypeme do sítka či šálku a zalijeme vodou 100°C. Necháme louhovat 5-10 min. Poté slijeme nebo vytáhneme sítko.

S7091

Provedení BIO, DE-ÖKO-003, D-HH-3-00436/BCD.

Available on the stock

Rooibos čaj
BIO
Sypaný
Jednodruhový
rooibos
zažívání, snížení krevního tlaku, metabolismus, kůže

55 Kčtax incl.

By buying this product you can collect up to 1 loyalty point. Your cart will total 1 point that can be converted into a voucher of 1 Kč.


Rooibos je nápoj připravovaný z keře nazývaného Čajovníkovec kapský (Aspalathus linearis).

Pochází z Jižní Afriky, kde odvar z něj místní obyvatelé pijí již po staletí a jeho popularita se rozšířila i do řady zemí celého světa. Zelená verze Rooibosu je vzácnější než červená, ale přesto nachází stále více konzumentů na celém světě.

Protože je tento Rooibos nefermentovaný, jeho nálev nemá typickou hnědočervenou barvu ale žlutou. Také v chuti a aroma se odlišuje. Zelený Rooibos voní čistě přírodně, bylinkově.

Neobsahuje žádný kofein, je vhodný i pro děti, těhotné a kojící ženy

Působí jako antidepresivum, napomáhá trávení, působí proti alergiím, zneškodňuje volné radikály. Rooibos funguje především jako uklidňující a relaxační nápoj. Mírní podráždění a pomáhá zvládat stresové situace. Výborně zabírá i při bolestech hlavy a nespavosti.

Je plný vitamínů a antioxidantů a stopových prvků

Rooibos patří do zdravého životního stylu.

Druh čajeRooibos čaj
PěstováníBIO
BaleníSypaný
SloženíJednodruhový
Bylinkyrooibos
Zdravízažívání, snížení krevního tlaku, metabolismus, kůže

Related Products