Dovolená set - 7 káv nejen pro Moka

ESHOP_KL_2915

New product

Silnou kávu pro ranní procitnutí ? Výběr výrazných lahodných káv.
(Costa Rica, Brasil Santos, Kenya, Cuba Serrano, India Plantation, Papua New Guinea, Moka blend)

Vyprodáno – termín upřesníme

519 Kčtax incl.

By buying this product you can collect up to 5 loyalty points. Your cart will total 5 points that can be converted into a voucher of 5 Kč.


Costa Rica Tarazzú - čerstvě pražená 100% Arabika, 50g

Káva Costa Rica Tarrazú nabízí jemnou a vyváženou chuť. Převažuje sladká chuť s hojností medu a mléčné čokolády doplněná vlahou vůní karamelu s jemným akcentem skořice.

Brasil Santos - čerstvě pražená 100% Arabika, 50g

Brasil Santos – je považována za jednu z nejlepších káv Brazílie. Brasil Santos vyniká plným vyváženým tělem a krásnou hustou cremou. Chuť kávy je jemně nasládlá až lehce čokoládová s náznakem hořkosti.

Kenya AA - čerstvě pražená 100% Arabika, 50g

Nabízíme Vám prémiovou kávu Kenya AA TOP s širokou škálou chutí citrusů, sladkých třešní a jasmínu, která se ideálně snoubí s výbornou kyselinkou a lehkou sladkostí. Vše završuje jemná, až sametová hebkost.

Cuba Serrano - čerstvě pražená 100% Arabika, 50g

Intenzivní a sladká, to je nejlepší specifikace jedineční kubánské kávy. Káva Cuba Serrano Superior nabízí intenzivní a voňavý zážitek. Lehká sladká vůně evokuje chuť medu a cukru Demerara. Z počátku bohatá kouřová chuť, poté se rozvine mírná ovocná kyselost a rovnovážné plné a sametové tělo.

India Plantation A - čerstvě pražená 100% Arabika, 50g

India Plantation A - Jayamkondar Estate se nachází v severním okrese Coorg v kraji Karnataka. Káva má jemnou, květinovo - ovocnou vůni. Chuť je plná a vyvážená, s dobrou kyselostí, špetkou ovoce a dlouhou dochutí.

Papua New Guinea - čerstvě pražená 100% Arabika, 50g

Káva Sigri pocházející z Papui Nové Guinei má velmi blízké rodinné vazby na kávu Blue Mountain z Jamajky, což milovníci kávy ocení především dnes, kdy jí tento původ zajišťuje excelentní kvalitu za nízkou cenu. Káva se vyznačuje lehkou ořechovou chutí a rafinovanou sladkostí.

Moka Blend - směs čerstvě pražených káv pro Vaši Moka konvičku, 50g

Pro milovníky kávy připravované v tradiční Moka konvičce jsme připravili vyladěnou směs Arabiky a Robusty 90:10.

Related Products