Dovolená set - 7 káv a moka konvička Bialetti

ESHOP_KL_2914

New product

Silnou kávu pro ranní procitnutí ? Zkuste moka konvičku
(Costa Rica, Brasil Santos, Kenya, Cuba Serrano, India Plantation, Papua New Guinea, Moka blend)

1 438 Kčtax incl.

Produkt je dočasně nedostupný!

By buying this product you can collect up to 14 loyalty points. Your cart will total 14 points that can be converted into a voucher of 14 Kč.


Bialetti - kávovar moka konvička Moka Express objem 3 šálky

Tradiční a dodnes populární příprava domácího espressa dle patentu Alfonsa Bialetti z roku 1933. Přestože její největší sláva se datuje je k roku 1950, vydobyla si své trvalé a oblíbené místo mezi způsoby přípravy kávy nejen u našich babiček a dědečků ale i mezi širokou současnou věřejností. 
  • klasický kávovar MOKA EXPRESS vynikající pro tradiční přípravu kávy espresso
  • materiál: hliník, plast
  • objem: 150 ml
  • vhodné pro použití na plynových, elektrických a sklokeramických sporácích
  • nemyjte v myčce na nádobí

Costa Rica Tarazzú - čerstvě pražená 100% Arabika, 50g

Káva Costa Rica Tarrazú nabízí jemnou a vyváženou chuť. Převažuje sladká chuť s hojností medu a mléčné čokolády doplněná vlahou vůní karamelu s jemným akcentem skořice.

Brasil Santos - čerstvě pražená 100% Arabika, 50g

Brasil Santos – je považována za jednu z nejlepších káv Brazílie. Brasil Santos vyniká plným vyváženým tělem a krásnou hustou cremou. Chuť kávy je jemně nasládlá až lehce čokoládová s náznakem hořkosti.

Kenya AA - čerstvě pražená 100% Arabika, 50g

Nabízíme Vám prémiovou kávu Kenya AA TOP s širokou škálou chutí citrusů, sladkých třešní a jasmínu, která se ideálně snoubí s výbornou kyselinkou a lehkou sladkostí. Vše završuje jemná, až sametová hebkost.

Cuba Serrano - čerstvě pražená 100% Arabika, 50g

Intenzivní a sladká, to je nejlepší specifikace jedineční kubánské kávy. Káva Cuba Serrano Superior nabízí intenzivní a voňavý zážitek. Lehká sladká vůně evokuje chuť medu a cukru Demerara. Z počátku bohatá kouřová chuť, poté se rozvine mírná ovocná kyselost a rovnovážné plné a sametové tělo.

India Plantation A - čerstvě pražená 100% Arabika, 50g

India Plantation A - Jayamkondar Estate se nachází v severním okrese Coorg v kraji Karnataka. Káva má jemnou, květinovo - ovocnou vůni. Chuť je plná a vyvážená, s dobrou kyselostí, špetkou ovoce a dlouhou dochutí.

Papua New Guinea - čerstvě pražená 100% Arabika, 50g

Káva Sigri pocházející z Papui Nové Guinei má velmi blízké rodinné vazby na kávu Blue Mountain z Jamajky, což milovníci kávy ocení především dnes, kdy jí tento původ zajišťuje excelentní kvalitu za nízkou cenu. Káva se vyznačuje lehkou ořechovou chutí a rafinovanou sladkostí.

Moka Blend - směs čerstvě pražených káv pro Vaši Moka konvičku, 50g

Pro milovníky kávy připravované v tradiční Moka konvičce jsme připravili vyladěnou směs Arabiky a Robusty 90:10.

Related Products