Bialetti MOKA EXPRESS, moka konvička, objem 12 šálků

ESHOP_KL_3868

New product

Konvička na kávu Moka je vyrobena v kolekci jednoho z nejpovedenějších italských designů. Materiál kávovaru je z hliníků. Díky němu již po několika šálcích získá patinu, která je pro správnou chuť kávy nepostradatelná. Moderní zářivá barva a praktický tvar doplní moderní styl každé domácnosti.

Sold out - you can check availability by e-mail

ne
nelze použít
nelze použít
12
ne

1 660 Kčtax incl.

By buying this product you can collect up to 16 loyalty points. Your cart will total 16 points that can be converted into a voucher of 16 Kč.


Nemusíte se ani bát ji položit na stůl do obývacího pokoje mezi hosty. Nenechávejte ji ovšem v mokrém či vlhkém prostředí a nevkládejte do myčky na nádobí.

Klíčové vlastnosti:
Silikonová rukojeť s nerezovou vložkou
Určen na 12 porcí italského espressa
Vysoká odolnost
Knoflík proti opaření
Bezpečnostní ventil
Vhodná na všechny druhy ohřevu mimo indukce

Způsob použití
Dolní nádobu naplňte vodou po rysku a vložte filtr. Do filtru nasypte mletou kávu. Po připevnění třetí části kávovaru jej můžete položit na sporák či varnou desku. Ovšem při postavení konvice na plynový sporák dávejte pozor, aby plameny nepřesahovaly spodek kávovaru. Jakmile začne voda v konvici vřít, vylouhovaná káva překape do horní nádoby. Poté již její obsah můžete nalít do šálku a vychutnat si nezapomenutelnou lahodnou chuť.
Indukcene
Mikrovlná troubanelze použít
Myčka na nádobínelze použít
počet šálků12
elektrickáne

Related Products