Pezzetti - Kávovar moka konvička STEELEXPRESS objem 4 šálky

ESHOP_KL_3029

New product

4

739 Kčtax incl.

Produkt je dočasně nedostupný!

By buying this product you can collect up to 7 loyalty points. Your cart will total 7 points that can be converted into a voucher of 7 Kč.


Oblíbená stylová moka konvice Pezzetti SteelExpress. Tato moka konvička je vyrobena z nerezu a opatřena plastovými úchytkami.
> Vařit kávu v moka konvici není jen rutina, ale také rituál. Káva připravená v moka kávovaru má specifickou chuť, její příprava není složitá. Potřebujete k tomu pouze kvalitní zrnkovou kávu, správně nastavený mlýnek a moka konvici
Tento typ je vhodný pro indukčníplynové, elektrické, sklo-keramické vařiče. 
Některé indukční vařiče vyžadují minimální průměr dna nádob, proto si prosím, nejdříve ověřte, zda tato moka konvička je kompatibilní s vaším indukčním vařičem
Průměr dna této moka konvice je 8 cm.
> Nerez konvice je možné umývat v myčce na nádobí.

Tradiční italská značka moka kávovarů a již od roku 1948. Pezzetti patří mezi vedoucí italské producenty moka konviček s dlouhou historií sahající až k samotnému zakladateli panu Enzio Pezzettimu, který firmu založil spolu se svým otcem. Kávovary Pezzetti Vám připraví pravou italskou kávu plnou výrazných chutí i vůní a zaručují Vám tak dokonalý požitek z každého šálku.

počet šálků4

Related Products