Kávovar Gater BD-4 woodneck na překapávanou kávu

ESHOP_KL_564

New product

Kávovar Gater BD-4 na překapávanou kávu s pro přípravu 3-4 šálků kávy. Kávovar je vyroben z kvalitního teplu odolného skla.

Vyprodáno – termín upřesníme

599 Kčtax incl.

By buying this product you can collect up to 5 loyalty points. Your cart will total 5 points that can be converted into a voucher of 5 Kč.


Součástí kávovaru je i látkové sítko na opakované použití. V naší nabídce najdete i plastové sítko, nebo jadnorázové papírové filtry.

Kávovar Garer na překapávonou kávu, je levnější alternativou k přístrojům značky Chemex.

Příprava překapávané kávy v kávovaru Gater BD-4

Příprava se příliš neliší od překapávače: do horní části skleněné nádoby vložte papírový filtr, který se propláchne větším množstvím horké vody (tím se filtr pročistí). Nasypte odpovídající množství středně jemně mleté kávy (zlatý standard 60 g / 1 litr), do které nalejte malé množství vody (telplota cca. 93 °C) Jakmile se začnou uvolňovat bubliny oxidu uhličitého, a prokapávat první kapky do spodní části nádoby, dolejte vodou a promíchejte. Opakujte tak dlouho, dokud nespotřebujete všechnu vodu určenou k extrakci. Celý proces filtrování by neměl přesáhnout dobu 4-5 minut. Servírujte do předehřátých šálků (pro nahřátí můžete do šálku před podáváním nalít horkou vodu, tím se šálek dostatečně ohřeje).

  • Mletí kávy: středně jemně
  • Doba přípravy: 10 minut

Bělené papírové filtry pro přípravu filtrované kávy v kávovaru  Gater BD-4 .
85 Kč
Papírové filtry pro přípravu filtrované kávy v kávovaru  Gater BD-4 .
85 Kč

Related Products