Hario Buono Konvice V60 Dripper Elektrická - 0,8l

ESHOP_KL_3204

New product

Rychlovarná konvice na vodu Hario Buono 0,8l speciálně navržená pro stejnoměrné a pomalé zalévání kávy v dripperu

Available on the stock

0,8 l
ano

1 890 Kčtax incl.

By buying this product you can collect up to 18 loyalty points. Your cart will total 18 points that can be converted into a voucher of 18 Kč.


Obdoba klasické konvice Hario Buono v elektrickém provedení z dílny japonské značky Hario byla speciálně navržena pro přípravu kávy pomocí >dripperu<. Při této přípravě kávy totiž nesmírně záleží na přesnosti. Při zalévání kávy záleží jednak na směru a především také na proudu tekoucí vody. Zalijete-li kávu v dripperu příliš silným proudem vody, nebude výsledná chuť dobrá. 

S konvicí Hario Buono se Vám toto nemůže stát. Díky speciálně tvarované dlouhé hubici je proud vody pomalý a stejnoměrný. Správné zalití kávy je stejně tak důležité při přípravě ve french pressu, či v >>Aeropressu<<. Díky speciální hubici a luxusnímu designu zdaleka překoná klasické rychlovarné konvice.

Voda se v konvici ohřeje zapnutím jediného tlačítka. Ve chvíli, kdy je voda v konvici ohřátá, se automaticky sama vypne. Pokud omylem zapnete konvici, ve které není žádná voda, rovněž se automaticky sama vypne.

Materiál: nerezová ocel 
Objem: 0,8 litru

objem0,8 l
elektrickáano

Related Products