Clever Dripper Coaster - překapávač na filtrovanou kávu s ventilkem

ESHOP_KL_1125

New product

Náš favorit pro snadnou a praktickou přípravu lahodné filtrované kávy Clever Dripper Coaster.

Objem cca 350 ml

399 Kčtax incl.

Produkt je dočasně nedostupný!

By buying this product you can collect up to 3 loyalty points. Your cart will total 3 points that can be converted into a voucher of 3 Kč.


Dlouho jsme hledali metodu přípravy kávy, která by se mohla stát alternativou pro zaryté milovníky "českého turka". Požadavky byly jednoduché: rychlost, jednoduchost, kvalita výsledného šálku a nízká pořizovací cena.

Dripper tyto požadavky nejen kompletně splňuje, ale dokonce se z něj během krátké doby stala u nás vůbec nejoblíbenější metoda přípravy kávy. Tento nenápadný trychtýř z plastu je geniálním snoubením všech výhod French Pressu a manuálně filtrované kávy v podobě Haria V60nebo Chemexu. Pomocí patentovaného ventilu můžete kávu v papírovém filtru louhovat po vámi preferovanou dobu. Následně položíte Dripper Coaster na šálek nebo konvičku a tím pádem automaticky otevřete ventil umístěný v dolní části trychtýře.

Výsledný šálek se vyznačuje silným tělem a vyvážeností všech chutí. Především je však káva absolutně čistá, bez zbytků zrnek a kalu. Příprava netrvá déle než 3 minuty a čištění je velmi snadné. Dripper je odpovědí na častou "ranní lenost" připravit si správně kvalitní kávu.

Related Products