Clever Dripper Coaster - překapávač na filtrovanou kávu s ventilkem

ESHOP_KL_1125

New product

Náš favorit pro snadnou a praktickou přípravu lahodné filtrované kávy Clever Dripper Coaster.

Objem cca 350 ml

Usually available in six weeks since your order

399 Kčtax incl.

By buying this product you can collect up to 3 loyalty points. Your cart will total 3 points that can be converted into a voucher of 3 Kč.


Dlouho jsme hledali metodu přípravy kávy, která by se mohla stát alternativou pro zaryté milovníky "českého turka". Požadavky byly jednoduché: rychlost, jednoduchost, kvalita výsledného šálku a nízká pořizovací cena.

Dripper tyto požadavky nejen kompletně splňuje, ale dokonce se z něj během krátké doby stala u nás vůbec nejoblíbenější metoda přípravy kávy. Tento nenápadný trychtýř z plastu je geniálním snoubením všech výhod French Pressu a manuálně filtrované kávy v podobě Haria V60nebo Chemexu. Pomocí patentovaného ventilu můžete kávu v papírovém filtru louhovat po vámi preferovanou dobu. Následně položíte Dripper Coaster na šálek nebo konvičku a tím pádem automaticky otevřete ventil umístěný v dolní části trychtýře.

Výsledný šálek se vyznačuje silným tělem a vyvážeností všech chutí. Především je však káva absolutně čistá, bez zbytků zrnek a kalu. Příprava netrvá déle než 3 minuty a čištění je velmi snadné. Dripper je odpovědí na častou "ranní lenost" připravit si správně kvalitní kávu.

Related Products