ROK espresso maker, ruční kávovar + dárek

ESHOP_KL_2475

New product

Espresso bez elektřiny. Stylový ruční kávovar ROK Espresso Maker si s domácí výrobou espressa poradí jen za pomoci síly vašich rukou.

Available on the stock

4 190 Kčtax incl.

5 299 Kčtax incl.

-1 109 Kč

By buying this product you can collect up to 41 loyalty points. Your cart will total 41 points that can be converted into a voucher of 41 Kč.


Espresso bez elektřiny, jen silou vlastních rukou? I to je možné. Kávovar ROK Espresso Maker se obejde nejen bez elektrického proudu, ale i bez složitých mechanických dílů. K protlačení vody přes namletou kávu slouží síla vašich rukou a většina důležitých součástí je vyrobena z vysoce pevné slitiny hliníku. Máte tak nejen perfektní kontrolu nad procesem vzniku espressa, ale také jistotu, že vám kávovar vydrží opravdu dlouho. Ostatně jeho výrobce svému produktu věří natolik, že na všechny jeho kovové části poskytuje desetiletou záruku.

Maximální jednoduchost

Hliníkové tělo, dvě ramena, páka s kávovým sítkem, tlakový mechanismus a odkapávač. To je vše. Kávovar ROK Espresso Maker je tím nejjednodušším nástrojem na výrobu espressa, čemuž odpovídá i jeho dlouhá životnost a sebevědomí výrobce, který na kovové části nabízí desetiletou záruku. Když se vám jakýkoliv díl rozbije, stačí ho vyfotografovat a fotografii odeslat výrobci. Nový díl vám přijde poštou.

Dokonalá kontrola

S kávovarem ROK Espresso Maker budete mít věci pod kontrolou víc než kdy dřív. Namelte kávu na požadovaný stupeň hrubosti, ohřejte vodu na optimální teplotu, citlivě napěchujte a vlastníma rukama určujte tlak pro extrakci kávy. Zážitek může být kávu nejen pít, ale i ji připravovat!

Nadčasový vzhled

ROK Espresso Maker tu není od toho, aby se líbil - ale aby fungoval. Přesto, nebo právě proto, působí ve svém minimalismu impozantně a nadčasově. Vzbuzuje pozornost, provokuje, vyvolává otázky. A tak dokáže být o to stylovějším doplňkem kuchyně či kanceláře, o co víc je jeho hlavním účelem něco jiného. Totiž dělat perfektní kávu.

Bohaté příslušenství

V balení ROK Espresso Makeru naleznete:

Ruční kávovar ROK Espresso Maker

Ruční nerezový šlehač mléčné pěny s pouzdrem

Adaptér pro přípravu dvou šálků kávy

Plastovou odměrku na kávu, která slouží i jako tamper 2 náhradní těsnění hlavy kávovaru

Plechovou dózu na kávovar

Ruční kávovar ROK Espresso Maker v kostce:

Nezávislý na elektrické síti

Jednoduchý a neobyčejně trvanlivý

Záruka 10 let na všechny kovové díly

Dokonalá kontrola nad přípravou kávy

Nadčasový minimalistický vzhled

Pokud byste si chtěli ke kávovaru dokoupit vlastní tamper, vhodný průměr je 51 mm - v takovém případě se při stlačení tamper zastaví o drážku v páce. Pokud byste chtěli tamper s možností maximálního stlačení, volte průměr 50-50,5 mm.

Related Products