Kolumbus, středoamerické poklady - degustační balení čerstvě pražené kávy 4x50g

New product

Degustační balení obsahuje:

  • Mexico Maragogype
  • Honduras SHB Estrella Lenca
  • Costa Rica Tarrazú
  • Guatemala Antigua

On the way from plantation (2-3 weeks)

Střední Amerika
Arabika (Arabica)
čerstvě pražená
Čokoládové, Ořechové
hořká, sladká
Páka espresso, Moka
Které mletí zvolit?

249 Kčtax incl.

By buying this product you can collect up to 2 loyalty points. Your cart will total 2 points that can be converted into a voucher of 2 Kč.


Mexico Maragogype je přirozeně jemná aromatická káva s nízkým obsahem kyselin, podtržen lehkými ovocnými tóny a vlašskými ořechy.

Honduras SHB Estrella Lenca nabízí jemnější kyselinku než ostatní kávy Střední Ameriky s výraznou sladkou chutí karamelu. Chuť 100% kávy Honduras je opravdu jedinečná se specifická.

Costa Rica Tarrazú nabízí jemnou a vyváženou chuť. Převažuje sladká chuť s hojností medu a mléčné čokolády doplněná vlahou vůní karamelu s jemným akcentem skořice.

Guatemala Antigua je jedním z klenotů střední Ameriky. Tato káva je velmi elegantní s velkou hloubkou, jemnou chutí kakaa a lehkým kořeněným nádechem. Guatemala Antigua je ideální jako ranní šálek na každý den.

Všechny kávy jsou čerstvě pražené a balené v 50 g balíčcích se zipem a ventilkem. Ventilek zajišťuje čerstvost kávy v balíčku a zip umožňuje snadné skladování a opakovatelní otevírání a zavírání balíčku.

KontinentStřední Amerika
Druh kávyArabika (Arabica)
Úprava kávyčerstvě pražená
AromaČokoládové, Ořechové
Chuťhořká, sladká
Doporučená přípravaPáka espresso, Moka

Related Products