Kolumbus, cesta do indie - degustační balení čerstvě pražené kávy 3x50g

New product

Kávová zrna vystavena nepřízni monzunového podnebí se jako voda ve víno promění v kávovou delikatesu. Byla to náhoda nebo řízení osudu ? To už se nikdy nedozvíme. Šálek Indické čerstvě pražené kávy s její specifickou chutí si však můžeme vychutnat i dnes. Degustační set obsahuje:

  • India Plantation A
  • India Cherry robusta
  • India Moonsoon Malabar
Které mletí zvolit?

185 Kčtax incl.

Produkt je dočasně nedostupný!

By buying this product you can collect up to 1 loyalty point. Your cart will total 1 point that can be converted into a voucher of 1 Kč.


Říká se, že Indičtí pěstitelé doslova vlévají svůj život do plodů kávovníku a proto si Indická káva udržuje vysokou úroveň kvality již více než 150 let.
Skutečností je, že všechna káva v Indii roste na zastíněných plantáží a tak umožňuje plodům pomalejší dozrávání a tak dociluje nižší kyselosti a vyšší sladkosti. India Monsooned Malabar je opravdovým klenotem Indie. Její způsob zpracování vznikl údajně nešťastnou náhodou. Stal se však Indickým know-how.

India Plantation A - Jayamkondar Estate se nachází v severním okrese Coorg v kraji Karnataka. Káva má jemnou, květinovo - ovocnou vůni. Chuť je plná a vyvážená, s dobrou kyselostí, špetkou ovoce a dlouhou dochutí.

India Cherry robusta - chuť kávy je hořká, intenzivní a vyvážená s pikantním tělem a vysokým obsahem kofeinu.

Indická káva Moonsoon Malabar AA se vyznačuje silnou, pronikavou chutí s minimální až neutrální kyselostí. Jedinečná káva, která má jak unikátní způsob zpracování tak i nezaměnitelnou chuť.

Všechny kávy jsou čerstvě pražené a balené v 50 g balíčcích se zipem a ventilkem. Ventilek zajišťuje čerstvost kávy v balíčku a zip umožňuje snadné skladování a opakovatelní otevírání a zavírání balíčku.

Related Products