Degustační balíček káv KOLEM SVĚTA III 500 g

New product

Procestujte celý svět s našimi čerstvě praženými kávami!

5 x 100 g (500 g)

Které mletí zvolit?

1 369 Kčtax incl.

Produkt je dočasně nedostupný!

By buying this product you can collect up to 13 loyalty points. Your cart will total 13 points that can be converted into a voucher of 13 Kč.


Máme zde pro Vás Nepálskou Himalayan Supreme, jednu z nejlepších světlových káv z Jamajky Blue Mountain a samozřejmě nemůže chybět její sestra Havajská Kona. Pokud se posuneme o několik tisíc kilometrů dále na jihozápad narazíme na ostrovy proslavené Charlesem Darwinem, Galapágy a vynikající kávy ze Santa Cruz a jaképak by to bylo cestování kolem světa kdyby chyběla neprávem podceňovaná káva z Australia Skybury.

OBSAH BALENÍ

1 x Jamaica Blue Mountain – čerstvá káva Arabika

Vynikající výběr zrn nejlepší světově ceněné Arabiky z Jamajky. Káva Jamaica Blue Mountain má plné tělo s jemným aroma, jemně kyselou a výjimečně lahodou chuť.

1 x Hawaii Kona Extra Fancy – čerstvá káva Arabika

Kona káva se pěstuje pouze v okrese Kona na západní straně Big Island na Havaji. Více než 170 let se zde pěstuje jedna z nejkvalitnějších světově ceněných káv. Chuť kávy Hawaii Kona je charakteristická slabším tělem se střední kyselostí a příjemnou sladkostí.

1 x Australia Skybury Plantation – čerstvá káva Arabika

Káva z farmy Skybury má velmi výrazné tělo a lehkou lískooříškovou chuť přecházející do náznaků čokolády.

1 x Ecuador Galápagos Santa Cruz – čerstvá káva Arabika

Jedinečná káva z exkluzivní lokality chráněné organizací UNESCO. Galapážská káva nabízí velmi příjemné a jemné aroma s plným tělem, lahodnou a charakteristickou chutí, kterou jí dávají mimo jiné více než 130leté kávovníky a unikátní podnebí.

Related Products