Degustační balíček TOP KÁVY 150 g

New product

To nejlepší co Vám svět kávy vůbec může nabídnout! Exkluzivní set těch nejlépe hodnocenných káv světa.

3 x 50 g čerstvé kávy

Available on the stock

Které mletí zvolit?

1 390 Kčtax incl.

By buying this product you can collect up to 13 loyalty points. Your cart will total 13 points that can be converted into a voucher of 13 Kč.


Balíček exkluzivních světových káv z Havaje (50 g), Jamajky (50 g) a unikátní cibetkové kávy Kopi Luwak (50 g) z Indonésie v dárkovém balení. Bližší informace o kávách najdete v jejich detailu.

OBSAH BALENÍ

50g Cibetková káva Kopi Luwak – MIX Arabica a Robusta

Káva Kopi Luwak neboli cibetová káva je 100% pravá káva dovážená přímo od sběračů z Indonezie. Tato káva je mixem v poměru 70:30 Arabiky a Robusty. Jedná se o jednu z nejlepších káv světa. Tato jedinečná káva je velmi jemná a lahodná a její chuť je opravdu výjimečná.

ČERSTVĚ PRAŽENO na stupeň full city. Baleno v dárkové krabičce.

50g Jamaica Blue Mountain – čerstvá káva Arabika

Vynikající výběr zrn nejlepší světově ceněné Arabiky z Jamajky. Káva Jamaica Blue Mountain má plné tělo s jemným aroma, jemně kyselou a výjimečně lahodou chuť.

50g Hawaii Kona Extra Fancy – čerstvá káva Arabika

Kona káva se pěstuje pouze v okrese Kona na západní straně Big Island na Havaji. Více než 170 let se zde pěstuje jedna z nejkvalitnějších světově ceněných káv. Chuť kávy Hawaii Kona je charakteristická slabším tělem se střední kyselostí a příjemnou sladkostí.

Related Products