Degustační balíček Středoamerické klenoty 200 g

New product

Oblast střední ameriky lze jednoznačně nazvat kolébkou nejlahodnějších káv nejen na zemi ale i na světě. Předpokládáme, že vesmír je sice obrovský ale tolik výjimečně dobrých káv, vlastně káv vůbec J na tak malém prostoru asi opravdu nikde nebude. Tato oblast skrývá i pověstnou Jamajku Blue Mountain.

Které mletí zvolit?

193 Kčtax incl.

Produkt je dočasně nedostupný!

By buying this product you can collect up to 1 loyalty point. Your cart will total 1 point that can be converted into a voucher of 1 Kč.


OBSAH BALENÍ

50g Guatemala Antigua - čerstvá káva Arabika

Káva Guatemala Antigua je jedním z klenotů střední Ameriky. Tato káva je velmi elegantní s velkou hloubkou, jemnou chutí kakaa a lehkým kořeněným nádechem. Guatemala Antigua je ideální jako ranní šálek na každý den.

50g Costa Rica Tarrazú - čerstvá káva Arabika

Káva Costa Rica Tarrazú nabízí jemnou a vyváženou chuť. Převažuje sladká chuť s hojností medu a mléčné čokolády doplněná vlahou vůní karamelu s jemným akcentem skořice.

Pouze čerstvě pražená kávová zrna Vám zaručí nevšední požitek z Vašeho šálku kávy.

50g Honduras SHB Estrella Lenca – čerstvá káva Arabika

Honduras SHB Estrella Lenca nabízí jemnější kyselinku než ostatní kávy Střední Ameriky s výraznou sladkou chutí karamelu. Chuť 100% kávy Honduras je opravdu jedinečná se specifická.

50g Cuba Altura Lavado – čerstvá káva Arabika

Z důvodu omezené produkce a restrikcím ze strany USA je káva z Kuby opravdu vzácnou delikatesou.
Zrna nejvyšší kvality z plantáže "
Altura Lavado". Tato Kubánská odrůda nabízí typickouplnou chuť s příjemnou hořkostí a jemným kouřovým aroma. Populární odrůda "Altura" roste v oblasti Sierra Maestra a je pojmenován na počest nejvyššího vrcholu horyKuby.Kostarika, ostrov kde je zákonem zakázáno pěstovat jiný druh kávy mimo kávy typu Arabika. Kuba, ostrov zakletý v dlouholetém obchodním embargu ze strany USA skrývá pouze výjimečně lahodné kávy jako je např. Cuba Altura Lavado. Honduras, místo křepelek je hornaté území s úrodnou půdou ideální pro pěstování kávy a konečně Guatemala, centrum původních obyvatel Mayů oplývá dodnes činnými sopkami a proto jsou četná sopečná úpatí bohatá na sopečnou půdu, jenž je ideální k pěstování kvalitní kávy.

Related Products