Kolumbus, cesta do Afriky - degustační balení čerstvě pražené kávy 5x50g

New product

Většina afrických káv typu Arabika skrývá ovocné tóny se sladkým koncem, jenž Vás v duchu odnesou spíše k Niagarským vodopádům než k vyprahlým pouštím. Degustační sada obsahuje:

  • Ethiopia Sidamo
  • Ethiopia Yirgacheffe
  • Ethiopia Djimmah
  • Tanzania AA
  • Kenya AA TOP

Available on the stock

Afrika
Arabika (Arabica)
čerstvě pražená
Ovocné, Květové
kyselá, ovocná, sladká
French Press, Filtr/Drip, Aeropress
Které mletí zvolit?

369 Kčtax incl.

By buying this product you can collect up to 3 loyalty points. Your cart will total 3 points that can be converted into a voucher of 3 Kč.


Afrika není jen poušť, písek a nekonečné vedro. Afrika není jen levná hořká Robusta. Afrika je také zemí s opravdovými kávovými skvosty pro skutečné milovníky kávy. Většina jejich káv typu Arabika skrývá ovocné tóny se sladkým koncem, jenž Vás v duchu odnesou spíše k Niagarským vodopádům než k vyprahlým pouštím. Na co tedy čekat, zažijte pravé kávové Safari.

Ethiopia Sidamo se vyznačuje vyváženou kyselostí a kořeněným aroma, spojeným s plnou, ušlechtilou, hedvábnou chutí.

Ethiopia Yirgacheffe je známa jako královna káv a to díky své vysoké kvalitě a nádherné chuti. Sladkost v chuti a vůni je společně se středním až lehkým tělem hlavním znakem a předností tohoto Afrického klenotu.

Ethiopia Djimmah nabízí intenzivní sladkost s vínu podobnými tóny. Bohaté, hluboce aromatické tělo a komplexní zemitý konec.

Tanzania AA - nabízí plné tělo s čistým, svěžím a sladkým charakterem. Při našem pražení se v ní rozvíjí lehký karamelový náznak s chutí švýcarské čokolády. Jakmile zchladne, odhalí se měkká velmi příjemná citrónová kyselinka, která setrvá na patře.

Kenya AA TOP nabízí širokou škálou chutí citrusů, sladkých třešní a jasmínu, která se ideálně snoubí s výbornou kyselinkou a lehkou sladkostí. Vše završuje jemná, až sametová hebkost.

Všechny kávy jsou čerstvě pražené a balené v 50 g balíčcích se zipem a ventilkem. Ventilek zajišťuje čerstvost kávy v balíčku a zip umožňuje snadné skladování a opakovatelní otevírání a zavírání balíčku.

KontinentAfrika
Druh kávyArabika (Arabica)
Úprava kávyčerstvě pražená
AromaOvocné, Květové
Chuťkyselá, ovocná, sladká
Doporučená přípravaFrench Press, Filtr/Drip, Aeropress

Related Products