Dovolená set - 7 káv nejen na Vacuum pot

ESHOP_KL_2917

New product

Když noc je dlouhá a zábava v plném proudu ? Výběr z nejlepších světových káv.

(Ethiopia Djimmah, Colombia Excelso, Guatemala, Panama, Jemen, Costa Rica, Office blend)

612 Kčtax incl.

Produkt je dočasně nedostupný!

By buying this product you can collect up to 6 loyalty points. Your cart will total 6 points that can be converted into a voucher of 6 Kč.


Ethiopia Djimmah – čerstvě pražená 100% Arabika, 50g

Káva Ethiopia Djimmah nabízí intenzivní sladkost s vínu podobnými tóny. Bohaté, hluboce aromatické tělo a komplexní zemitý konec.

Colombia Excelso – čerstvě pražená 100% Arabika, 50g

Kolumbie je druhým největším producentem kávy na světě a největším výrobcem kávy typu Arabika zpracované mokrou cestou.
Chuť kávy obsahuje citrusové tóny se sladkým koncem.

Guatemala - čerstvě pražená 100% Arabika, 50g

Káva Guatemala Antigua je jedním z klenotů střední Ameriky. Tato káva je velmi elegantní s velkou hloubkou, jemnou chutí kakaa a lehkým kořeněným nádechem. Guatemala Antigua je ideální jako ranní šálek na každý den.

Panama SHG – čerstvě pražená 100% Arabika, 50g

Vhodné klima, bohatá půda a dlouholetá tradice v pěstování kávy. Není divu, že z Panamy pocházejí nejlepší světově ceněné kávy jako např. Panama Geisha. 
Aroma je komplexní sladké, kořeněné s tóny santalového dřeva a makadamských oříšků. Chuť je stejně rozmanitá jako vůně. Pikantní hořká čokoláda s náznakem melasy a květinovým nádechem zakončená sladkou kyselinkou.

Jemen Matari – čerstvě pražená 100% Arabika, 50g

Chuť kávy Jemen Matari je opravdu plná s nezaměnitelnou aciditou a směsí chutí vína, čokolády, skořice a kardamomu. Káva Mocha patří bezesporu mezi nejlepší druhy káv na světě a lze ji tedy zařadit mezi gourmet či speciality coffee.

Costa Rica Tarazzú – čerstvě pražená 100% Arabika, 50g

Káva Costa Rica Tarrazú nabízí jemnou a vyváženou chuť. Převažuje sladká chuť s hojností medu a mléčné čokolády doplněná vlahou vůní karamelu s jemným akcentem skořice.

Office blend - směs čerstvě pražených káv, 50g

Směs jedinečných čerstvě pražených lahodných jihoamerických a afrických káv typu Arabika s příměsí ceněné Robusty India Cherry. Poměr Arabika Robusta činí 80:20. Šálek směsi OFFICE BLEND - everyday je ideálním startem do nového pracovního dne, pozvedne náladu, potěší chuťové buňky a dodá energii. Stane se Vaší legální každodenní drogou :-)

Related Products