Kávovar Iwaki na ledovou překapávanou kávu ICE drip

ESHOP_KL_1196

New product

Ten pravý důkaz pořekadla "Trpělivost růže přináší" .. příprava "ledovou" cestou aneb extrakce kávy kapkami ledové vody je otázka hodin..zhruba 6-ti hodin :-) ale výsledný vlažný nápoj předčí veškerá Vaše očekávání. Zavřete-li oči zaváháte zda nepijete víno.
Vlastní příprava je náročná asi jako příprava "českého turka"

Available on the stock

1 590 Kčtax incl.

By buying this product you can collect up to 15 loyalty points. Your cart will total 15 points that can be converted into a voucher of 15 Kč.


> Jedná se o kávovar na přípravu kávy způsobem Ice drip nebo-li kapáním ledové vody na středně mletou kávu. Takto dochází k téměř dokonalé extrakci kávy ledovou cestou.

Výsledkem je velmi silná aromatická káva s neuvěřitelně výraznou chutí.

Vrchol je plast s jemným filtrem. Dno je teplu odolné sklo. Ventil je přednastaven přibližně na tři kapky každé 2 sekundy, bez možnosti nastavení.

> Příprava ledové překapávané kávy v kávovaru Iwaki

Do horní části kávovaru nasypeme kostky ledu případně ledovou vodu s kousky ledu. Do spodní části nasypeme odpovídající množství středně jemně mleté kávy. Poté necháme ledovou vodu několik hodin kapat na kávu a extrahovat kávu do nejspodnější nádoby. Celý proces extrakce kávy může trvat i déle než 6 hodin záleží na stupni zmrazení vody a teploty v místnosti kde se kávovar nachází. Servírujte do vychlazených šálků.

  • Mletí kávy: středně jemně
  • Doba přípravy: 5 a více hodin

Related Products