Brasil Boutique Double Fermantation - čerstvá káva Arabika

New product

Jednoznačně patří do "Best of" aneb to nejlepší z plantáží v brazílii. Tato káva si právem zaslouží hodnocení FINE CUP. Velká zrna Diamantiny skrývají chuť čokolády a karamelu s výraznou sladkostí a bohatým tělem.

Available on the stock

Jižní Amerika
Brazílie (Brasil)
Arabika (Arabica)
čerstvě pražená
Kořeněné
hořká, sladká
Sladká - měkká - delikátní, Sladká - měkká - jemná
Filtr/Drip
01.11.2019
dvojitá fermentace
California
Norte Pioneiro
Které mletí zvolit?
Jaké balení vybrat?

100 Kčtax incl.

By buying this product you can collect up to 10 loyalty points. Your cart will total 10 points that can be converted into a voucher of 10 Kč.


Brazílie je nazývána kávovou velmocí. Téměř 90 % espresa, které budete pít, obsahuje kávu z Brazílie. V této největší zemi jihoamerického kontinentu se pěstuje Arabica, ale především v velkém množství Robusta.

Brazílie byla považována za producenta obrovského množství kávy, ale s průměrnou kvalitou. Převažovala kvantita nad kvalitou. Věci se ale postupně mění a Brazílie posupně tlačí na změnu této politiky pěstování a snaží se čím dál víc produkovat kvalitní a nezaměnitelnou kávu. I přesto, že v Brazílii se káva pěstuje v mnohem nižší nadmořské výšce a bez sopek, které by kávovníkům dodávaly specifické živiny, se kávě velice daří. Se svými 2,3 milióny hektarů zaujímá v pěstování kávy Brazílie 1. místo na světě, ať již jde o produkci, nebo export.

Stejně jako všechny naše ostatní kávy pražíme tuto kávu my. Můžeme Vám tedy zaručit zcela čerstvou, správně praženou kávu. Všechny kávy pražíme na ideální stupeň Full city.

BrazílieBrazílie, Arabika, Robusta

KontinentJižní Amerika
Země původuBrazílie (Brasil)
Druh kávyArabika (Arabica)
Úprava kávyčerstvě pražená
AromaKořeněné
Chuťhořká, sladká
ChuťSladká - měkká - delikátní, Sladká - měkká - jemná
Doporučená přípravaFiltr/Drip
Datum pražení01.11.2019
Proc. methoddvojitá fermentace
FarmCalifornia
RegionNorte Pioneiro

Related Products