Ecuador SHB Organic Loja – čerstvá káva Arabika

New product

Káva s jemnou sladkostí pečených kaštanů a oříšků se výborně mísí s mlékem. Použijte ji na přípravu vynikajícího cappuccina nebo latté.

Skladem na prodejně

Střední Amerika
Ekvádor (Ecuador)
Arabika (Arabica)
čerstvě pražená
17.09.2018
Které mletí zvolit?
Jaké balení vybrat?

90 Kčtax incl.

By buying this product you can collect up to 8 loyalty points. Your cart will total 8 points that can be converted into a voucher of 8 Kč.


Ekvádor dlouhá  léta patří  mezi vývozce robusty využívající se k výrobě instantní kávy. Ale s nástupem oblíbenosti arabiky se  začínají objevovat nové a nové  mikroloty – limitované množství kávy od malých farmářů. Klíčem k úspěchu byly tradiční odrůdy kávy a ekologičtější způsob pěstování.

Pro oblast Loja je typické i zdejší mikroklima. Téměř celý rok se zde udržuje vysoká vlhkost a průměrná teplota kolem dvaceti stupňů Celsia, což představuje ideální podmínky pro pěstování kávy. Spolu s kávovníky se vysazují i ovocné stromy, aby jim poskytly dostatek stínu.

Ecuador SHB Organic Loja PROFEQ nabízí sladkost pečených kaštanů s jemným aroma oříšků bez výraznější kyselinky. Káva se perfektně hodí pro přípravu kávy s mlékem – ať už je to latté nebo cappuccino.

Kontinent Střední Amerika
Země původu Ekvádor (Ecuador)
Druh kávy Arabika (Arabica)
Úprava kávy čerstvě pražená
Datum pražení 17.09.2018

Related Products