Ecuador SHB Organic Loja – čerstvá káva Arabika

New product

Káva s jemnou sladkostí pečených kaštanů a oříšků se výborně mísí s mlékem. Použijte ji na přípravu vynikajícího cappuccina nebo latté.

Available on the stock

Střední Amerika
Ekvádor (Ecuador)
Arabika (Arabica)
čerstvě pražená
21.10.2019
Které mletí zvolit?
Jaké balení vybrat?

90 Kčtax incl.

By buying this product you can collect up to 8 loyalty points. Your cart will total 8 points that can be converted into a voucher of 8 Kč.


Ekvádor dlouhá  léta patří  mezi vývozce robusty využívající se k výrobě instantní kávy. Ale s nástupem oblíbenosti arabiky se  začínají objevovat nové a nové  mikroloty – limitované množství kávy od malých farmářů. Klíčem k úspěchu byly tradiční odrůdy kávy a ekologičtější způsob pěstování.

Pro oblast Loja je typické i zdejší mikroklima. Téměř celý rok se zde udržuje vysoká vlhkost a průměrná teplota kolem dvaceti stupňů Celsia, což představuje ideální podmínky pro pěstování kávy. Spolu s kávovníky se vysazují i ovocné stromy, aby jim poskytly dostatek stínu.

Ecuador SHB Organic Loja PROFEQ nabízí sladkost pečených kaštanů s jemným aroma oříšků bez výraznější kyselinky. Káva se perfektně hodí pro přípravu kávy s mlékem – ať už je to latté nebo cappuccino.

KontinentStřední Amerika
Země původuEkvádor (Ecuador)
Druh kávyArabika (Arabica)
Úprava kávyčerstvě pražená
Datum pražení21.10.2019

Related Products