Colombia Geisha – čerstvá káva Arabika

New product

Odrůda kávy Geisha se díky úspěchu v Panamě a mnoha oceněním v žebříčcích Cup of excellence stala kultovní kávou.
Nyní je tu její mladší sestra pěstovaná v Kolumbii.
Střední Amerika
Kolumbie
Arabika (Arabica)
čerstvě pražená
bylinná
Filtr/Drip
12.09.2018
Které mletí zvolit?
Jaké balení vybrat?

139 Kčtax incl.

Produkt je dočasně nedostupný!

By buying this product you can collect up to 19 loyalty points. Your cart will total 19 points that can be converted into a voucher of 19 Kč.


Z farmy La Libertad nedaleko sopky Nevado del Ruiz jsme obdrželi čerstvý mikrolot. Káva dozrává ve stínu stromů Guamo a Nogal společně s banánovníky. Jedinečná symbióza stromů, podnebí a kultovní odrůdy Geisha zpracována a pečlivě opečovávána rodinou Henao je garancí vyjímečné kávy.
My už jen pražili a pražili a pražili. Výsledek ? Opravdu jedinečná káva výjimečné chuti s magickou kyselinkou, bylinnými tóny a čokoládovým aroma. Klenot, který úžasně voní i chutná. Milujete kávu ? Neváhejte !

Pár střípků o farmě.

Farma La Libertad je situována v oblasti Risaralda, která se nachází v západních kolumbijských kordilerách. Tato oblast je teplotně ovlivněna přes den řekou Cauca a na jaře přes noc teplotami ze sopky Nevado del Ruiz. Vynikající vulkanická půda, bohatě zalesněné oblasti, dobrá úroveň srážek během roku a dostatek slunečního světla jsou výborné klimatické podmínky umožňující pěstování kvalitních druhů káv.
La Libertad je rodinná farma. která se dlouhodobě věnuje pěstování a zpracování káv a to různými technikami. Tyto neustále zdokonalují a proto jsou schopni nabídnout kávy unikátních chutí a vůní.
KontinentStřední Amerika
Země původuKolumbie
Druh kávyArabika (Arabica)
Úprava kávyčerstvě pražená
Chuťbylinná
Doporučená přípravaFiltr/Drip
Datum pražení12.09.2018

Related Products