Peru BIO – čerstvá káva Arabika

New product

Peruánská káva je velmi jemná, aromatická s jemnou kyselinkou a obecně se dá říct, že má středoamerický jas, ale s tradičním Jihoamerickým vyzněním.

Jižní Amerika
Peru
Arabika (Arabica)
čerstvě pražená
kyselá
Kyselá - citrus
BIO
Filtr/Drip
13.05.2019
Které mletí zvolit?
Jaké balení vybrat?

57 Kčtax incl.

Produkt je dočasně nedostupný!

By buying this product you can collect up to 5 loyalty points. Your cart will total 5 points that can be converted into a voucher of 5 Kč.


Peru je velmi rozmanitá země a produkuje velké množství různých druhů kávy. Je to země Inků a podle většiny měřítek opozdilec v moderním světovém obchodu s kávou. Kávový průmysl je v této Jihoamerické zemi jedním z nejdůležitějších zemědělských odvětví. Peru je rovněž známa jako jeden z největších pěstitelů bio a fair trade kávy na světě.

Káva druhu Arabica se v Peru pěstuje zhruba na 200 tisících farmách. Většina z těchto farem jsou drobní zemědělci s méně než dvěma hektary půdy. Káva je následně zpracována v družstvech a následně přes několik distributorů prodána do celého světa.

Pěstování kávy v Peru není omezeno na konkrétní oblasti, káva se zde pěstuje od severu po jih, včetně oblasti Machu Pichu.

Stejně jako všechny naše ostatní kávy pražíme tuto kávu my. Můžeme Vám tedy zaručit zcela čerstvou, správně praženou kávu. Všechny kávy pražíme na ideální stupeň Full city.

PeruPeru

KontinentJižní Amerika
Země původuPeru
Druh kávyArabika (Arabica)
Úprava kávyčerstvě pražená
Chuťkyselá
ChuťKyselá - citrus
PěstováníBIO
Doporučená přípravaFiltr/Drip
Datum pražení13.05.2019

Related Products