Brewista - váha se stopkami V2

ESHOP_KL_3336

New product

Druhá verze oblíbené váhy Brewista. Vodotěsná digitální váha s přesností 0,1 gramu do váhy 2 kg, 6 různými předprogramovanými módy a zabudovanou nabíjecí baterií. Pozor, balení neobsahuje USB nabíjecí kabel.

Usually available in three weeks since your order

2 050 Kčtax incl.

By buying this product you can collect up to 20 loyalty points. Your cart will total 20 points that can be converted into a voucher of 20 Kč.


Nová verze (V2) váhy Brewista je vyrobena z pogumovaného plastu, který je zcela vodotěsný. Pokud se váha namočí, funguje standardně dál.

Váha má 6 předprogramovaných módů:

Espresso mód #1 - po položení šálku na váhu se sama vynuluje a automaticky spustí stopky Espresso mód #2 - po položení šálku na váhu se vynuluje čas a váha, stopky se spustí manuálně Espresso mód #3 - po položení šálku na váhu se sama vynuluje, stopky jsou vypnuté Espresso mód #4 - po položení šálku na váhu se sama vynuluje, stopky se spustí automaticky po dopadu první kapky espressa do šálku Manuální mód #1 - program pro přípravu filtrované kávy, po položení Chemexu nebo dekanty s V60 se váha vynuluje, po přidání kávy (3 sec) se váha znovu vynuluje, jakmile se začne káva zalévat vodou, spustí se automaticky stopky Manuální mód #2 - zcela manuální program

Výrazným vylepšením oproti první verzi je nabíjení akumulátoru přes USB port. Tím je zaručena vodotěsnost váhy a vyřešen problém s korozí kontaktů.

Balení obsahuje:

  • Silikonovou podložku
  • Plastový kryt

Pozor, balení neobsahuje dobíjecí USB kabel.

Related Products