Kávovar Gater BD-4 na překapávanou kávu + předplatné kávy

ESHOP_KL_707

New product

Kávovar Gater BD-4 na překapávanou kávu s pro přípravu 3-4 šálků kávy. Kávovar je vyroben z kvalitního teplu odolného skla

V ceně předplatné na kávu v hodnotě 1190,00 Kč

Arabika (Arabica)

1 580 Kčtax incl.

Produkt je dočasně nedostupný!

By buying this product you can collect up to 15 loyalty points. Your cart will total 15 points that can be converted into a voucher of 15 Kč.


Součástí kávovaru je i látkové sítko na opakované použití. V naší nabídce najdete i plastové sítko, nebo jadnorázové papírové filtry.

Kávovar Garer na překapávonou kávu, je levnější alternativou k přístrojům značky Chemex.

Příprava překapávané kávy v kávovaru Gater BD-4

Příprava se příliš neliší od překapávače: do horní části skleněné nádoby vložte papírový filtr, který se propláchne větším množstvím horké vody (tím se filtr pročistí). Nasypte odpovídající množství středně jemně mleté kávy (zlatý standard 60 g / 1 litr), do které nalejte malé množství vody (telplota cca. 93 °C) Jakmile se začnou uvolňovat bubliny oxidu uhličitého, a prokapávat první kapky do spodní části nádoby, dolejte vodou a promíchejte. Opakujte tak dlouho, dokud nespotřebujete všechnu vodu určenou k extrakci. Celý proces filtrování by neměl přesáhnout dobu 4-5 minut. Servírujte do předehřátých šálků (pro nahřátí můžete do šálku před podáváním nalít horkou vodu, tím se šálek dostatečně ohřeje).

  • Mletí kávy: středně jemně
  • Doba přípravy: 10 minut

Druh kávyArabika (Arabica)

Related Products