UNIQUE BLENDS There are 9 products.

Směs jedinečných čerstvě pražených lahodných jihoamerických a afrických káv typu Arabika s příměsí ceněné Robusty India Cherry. Poměr Arabika Robusta činí 80:20. Šálek směsi OFFICE BLEND - everyday je ideálním startem do nového pracovního dne, pozvedne náladu, potěší chuťové buňky a dodá energii. Stane se Vaší legální každodenní drogou :-)
54 Kč
Směs jedinečných čerstvě pražených lahodných jihoamerických a afrických káv typu Arabika. Šálek směsi HOME BLEND - everyday je směs čerstvě pražených káv typu Arabika s plnou a vyváženou chutí se sladkým nádechem a výrazným oříško-čokoládovým aroma. Nejlépe vychutnáte u krbu obklopeni nejbližšími s drobnými sladkostmi na stole. A nezapomeňte na úsměv :-) .. ostatní přijde samo ;-)
54 Kč
Roku 1933 pan Alfonso Bialleti navrhnul a vyrobil“lidový” cenově dostupný kávovar ve stylu Art deco.Jedinečná kombinace designu a funkčnosti se brzystala celosvětovým hitem a fenomén Moka konvičekBialleti se navždy zapsal do dějin kávy.Pro milovníky kávy připravované v tradiční Mokakonvičce jsme připravili vyladěnou směs Arabiky aRobusty 90:10.Cena za kávu bez Moka konvičky.
55 Kč
 • Druh kávy - Arabika (Arabica)
 • Chuť - hořká
 • Doporučená příprava - Páka espresso
 • praženo minulý měsíc
  LIMITOVANÁ EDICE ! Lahodná směs vynikajících Brazilských arabik z oblasti nedaleko olympijského Rio de Janeira.
  119 Kč
  Vyjímečná směs vynikajících druhů stoprocentních arabik s plným tělem a podmanivou vůní hořké čokolády a oříšků. Chut' jemná s tóny karamelu a mandlí.
  55 Kč
  Čerstvě pražená káva Colombia Excelso doplněná o podmanivé sladké aroma s tóny vanilky a pomerančů.
  59 Kč
  Naše odpověď na italské silně pražené espresso směsi :) Chuť je silná, hořká s kouřovými tóny.
  54 Kč
  Směs nejoblínenějších čerstvě pražených káv. GURMAN BLEND je tou pravou volbou pro kávové dobrodruhy. Chuť je plná ovocných tónů se sladkým koncem.
  54 Kč
  Showing 1 - 9 of 9 items