Unjustly underrated growing regions. It is not coincidence that Indonesia is the cradle of the rarest coffee in the world. Indonesian coffees are better known and more appreciated more by coffee lovers from Japan and China and it is especially Kopi Toraja coffee, Kopi Bali respectively. Robusta from northern Sumatra.

Indonesia There are 9 products.

Káva Sigri pocházející z Papui Nové Guinei má velmi blízké rodinné vazby na kávu Blue Mountain z Jamajky, což milovníci kávy ocení především dnes, kdy jí tento původ zajišťuje excelentní kvalitu za nízkou cenu. Káva se vyznačuje lehkou ořechovou chutí a rafinovanou sladkostí.
71 Kč
Vyzkoušejte zajímavý kávový profil s výrazným kořenitým tělem a květinovým až lehce zemitým aroma.
78 Kč
Sulaweské kávy mají malou kyselinku s plným a hlubokým tělem a profilem blízkým kávě ze Sumatry. Je ceněná rovněž pro příjemnou kořenitou a sladkou, lahodně vyváženou chuť, jenž je cítit v ústech ještě dlouho po ochutnání.
90 Kč
Káva pro ideální ranní start, čokoládové tóny s vůní oříšků vás zaručeně vytáhnou z postele.
84 Kč
Silná a komlexní káva Arabica Mandheling Grade I nabízí mimořádnou jemně hořkou vůni koření s nízkými tóny tropického ovoce. Chuť sladké kyselinky s příchutí cedru a ovoce, které se ke konci mění v květinovo-čokoládovou s příchutí muškátového oříšku.
80 Kč
Čokoládová sladkost kávy spolu s výrazným kořeněným tělem osloví každého milovníka hořkých arabik.
92 Kč
Showing 1 - 9 of 9 items