Blendy - kávové směsi There are 13 products.

Káva z naší kolekce "Náš zákazník náš pán" Jednoznačná rarita mezi čerstvě praženými kávami :-)
79 Kč
Káva z naší kolekce "Náš zákazník náš pán" Bezkonkurenčně nejžádanější káva v našem obchůdku :-)
79 Kč
Káva z naší kolekce "Náš zákazník náš pán" Druhá nejžádanější káva v našem obchůdku :-)
79 Kč
Káva z naší kolekce "Náš zákazník náš pán"
79 Kč
Káva z naší kolekce "Náš zákazník náš pán"
79 Kč
Káva z naší kolekce "Náš zákazník náš pán" Sázka na jistotu :-)
79 Kč
Roku 1933 pan Alfonso Bialleti navrhnul a vyrobil“lidový” cenově dostupný kávovar ve stylu Art deco.Jedinečná kombinace designu a funkčnosti se brzystala celosvětovým hitem a fenomén Moka konvičekBialleti se navždy zapsal do dějin kávy.Pro milovníky kávy připravované v tradiční Mokakonvičce jsme připravili vyladěnou směs Arabiky aRobusty 90:10.Cena za kávu bez Moka konvičky.
55 Kč
LIMITOVANÁ EDICE ! Lahodná směs vynikajících Brazilských arabik z oblasti nedaleko olympijského Rio de Janeira.
137 Kč
Vyjímečná směs vynikajících druhů stoprocentních arabik s plným tělem a podmanivou vůní hořké čokolády a oříšků. Chut' jemná s tóny karamelu a mandlí.
63 Kč
Směs jedinečných čerstvě pražených lahodných jihoamerických a afrických káv typu Arabika s příměsí ceněné Robusty India Cherry. Poměr Arabika Robusta činí 80:20. Šálek směsi OFFICE BLEND - everyday je ideálním startem do nového pracovního dne, pozvedne náladu, potěší chuťové buňky a dodá energii. Stane se Vaší legální každodenní drogou :-)
54 Kč
Směs jedinečných čerstvě pražených lahodných jihoamerických a afrických káv typu Arabika. Šálek směsi HOME BLEND - everyday je směs čerstvě pražených káv typu Arabika s plnou a vyváženou chutí se sladkým nádechem a výrazným oříško-čokoládovým aroma. Nejlépe vychutnáte u krbu obklopeni nejbližšími s drobnými sladkostmi na stole. A nezapomeňte na úsměv :-) .. ostatní přijde samo ;-)
54 Kč
Naše odpověď na italské silně pražené espresso směsi :) Chuť je silná, hořká s kouřovými tóny.
45 Kč
Showing 1 - 13 of 13 items