ROZVOZ PO BRNĚ ZDARMA OBNOVEN ! OBJEDNÁVEJTE UŽ DNES DOVEZEME V PONDĚLÍ 26.10. VÍKENDY A SVÁTKY NEVOZÍME. PRODEJNA STÁLE OTEVŘENA OD 9.00 DO 18.00.

Čokoláda horká Oříšek 30g

  • Katalogové číslo: ESHOP_KL_319
Kategorie
Skladová dostupnost
Kopiluwak: >5 ks

29,00 Kč

Připravte si horkou čokoládu jako z kavárny sami doma. Čokoláda obsahuje vysoký podíl kakaa, které mu dodá lahodnou chuť a krémovou konzistenci.

Příprava:

  • Přes pákový kávovar - Do vhodné nádoby nalijte 110 - 120 ml studeného mléka a nasypte do něj obsah sáčku, který v mléce důkladně rozmíchejte. Pomocí trysky kávovaru čokoládu vyšlehejte do krémové konzistence. Trysku důkladně vyčistěte.
  • Na vařiči -  Do vhodné nádoby nalijte 110 - 120 ml teplého mléka a nasypte do něj obsah sáčku, který v mléce důkladně rozmíchejte. Jakmile se směs zcela rozpustí, položte nádobu na vařič na mírný plamen a za stálého míchání vařte do zhoustnutí.
  • V mikrovlnné troubě -  Do vhodné nádoby nalijte 110 - 120 ml teplého mléka a nasypte do něj obsah sáčku, který v mléce důkladně rozmíchejte. Jakmile se směs zcela rozpustí, vložte nádobu do mikrovlnné trouby a spusťte mírný program. Vždy po minutě čokoládu promíchejte, opakujte do zhoustnutí.