Bialetti RAINBOW, Kávovar moka konvička, objem 3 šálky, zelená

  • Katalogové číslo: ESHOP_KL_3310
Indukce
Myčka na nádobí
materiál
počet šálků
Skladová dostupnost
Kopiluwak: 1 ks

639,00 Kč

Hlídat cenu

> Řada Rainbow inspirovaná duhou pro rozjasnění Vaší kuchyně představuje barevnou sérii předního světového výrobce moka-kávovarů, společnost BIALETTI.

Moka konvička je skvelý způsob na přípravu kávy doma. Pokud jste zastánci espressa, ale nechcete si pořizovat pákový kávovar, je moka konvička volbou pro vás.

Konvičky Bialetti mají tradici od roku 1933, kdy je Alfonso Bialetti přivedl na trh. Díky nadčasovosti designu se vzhled konvičky téměř nemění. Stejně jako vzhled si konvičky zachovávají i výrobní materiál - hliník. Ten díky svým porézním vlastnostem dokáže na svém povrchu vytvořit kávovou patinu, která konvičku chrání a zároveň kávě přidává na chuti.

Kávovar se skládá ze tří hlavních částí - spodní nádoby na vody, filtru na kávu a vrchní části na hotovou kávu. 

Do spodní nádobky nalijte vodu po rysku, případně po spodní hranu ventilku na odpouštění páry. Do kávového filtru nasypte až po okraj středně hrubě namletou kávu, kávu nijak neutlačujte, pouze ji zarovnejte s horní hranou filtru a umistěte ho do spodní části nádoby. Horní a spodní část konvičky opatrně zašroubujte, umistěte na vařič a vařte na co nejnižším plameni/programu. 

Vhodné pro použití na plynových, elektrických a sklokeramických sporácích.

Nemyjte v myčce na nádobí a nepoužívejte na umývání konvičky saponáty.

  • Indukce: ne
  • Myčka na nádobí: nelze použít
  • materiál: hliník
  • počet šálků: 3 (150ml)