Prodejna stále otevřena Po-Pá 9-18h, So 10-16h. Neděle a státní svátky zavřeno. Rozvoz po Brně pres týden do 19.00. Víkendy a státní svátky nevozíme.

AeroPress® Go cestovní kávovar

  • Katalogové číslo: ESHOP_KL_6128
Kategorie
Příprava
Skladová dostupnost
Dočasně nedostupné
Hlídat dostupnost

790,00 Kč

Hlídat cenu

Cestovní kávovar od společnosti Aerobie® přestavuje alternativu pro přípravu kávy bez elektrické energie a to se zachováním kvality připravené kávy. Oproti svému předchúdci je tenhle model GO je určen pro 1-3 šálky kávy a je o dost menší a balení oshauje nádobu do které si kávu můžete kdekoliv připravit. Snadná a rýchla příprava kdekoliv na cestách s novým dizajnem. 

Aeropress GO, jehož příprava vám zabere max. 3 minuty! VIZ VIDEO NÍŽE:

Potřebujete na ni set Aeropress go který obsahuje: kávovar, míchátko, 350ks papírových filtrů, odměrku, spodní nádobu na kávu a cestovní obal na filtry. Dále potřebujete horkou vodu a samozřejmě naši kávu. 

 

Naše kávy na přípravu:

Ve videu jsme použili Rwandu Muteteli, která se vyznačuje jemnou ovocnou chutí. Dalšími kávami vhodnými na tento set jsou např. sladká s chutí po piškotech Costarica Black Diamonds a káva pěstovaná pouze ženami ovocno zemitá Aceh Gayo Queen Keitara. Když chcete s sebou teplou vodu doporučujeme použíit nejlepší termosky od Kambukky nebo Tefalu, kde vám teplá voda určitě vydrží minimálně 4 hodiny.

 

POSTUP PŘÍPRAVY

  1. lehkým pootečením odstraňte držák filtrů
  2. vložte do držáku filtr a opět připevněte
  3. opatrně propláchtěte filtr telou vodou (okolo 80ºC)
  4. postavte spodní část (s filtrem) na šálek
  5. nasypte jemně mletou káva
  6. zalejte teplou vodou cca. 80-85ºC
  7. zamíchejte přiloženým míchátkem a nechte 10 vteřin vyluhovat
  8. poté vložte část s pístem a jemným tlakem stlačujte píst dolů po dobu 20-30 vteřin